KULTŪRAS JAUNUMI

25.08. 2020

Grupa “Dziļi Violets” DIENVIDU IELĀ

3.septembrī Dienvidu ielā mūs visus priecēs superatraktīvā grupa “Dziļi Violets”!

Grupā „Dziļi Violets”, kuras misija ir padarīt cilvēkus laimīgus, apvienojušies četri mūziķi. Grupas sastāvā: Nauris Brikmanis (bungas, vokāls), Valters Osis (taustiņi), Viesturs Butāns (bass) un Edgards Jercums (ģitāra). Pašmāju komēdijas žanra cienītāji grupu iepazinuši kā „Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli” muzikālā noformējuma komandu, kuru šova veidotāji katru reizi lūdz nejaukt ar ārzemju „Deep Purple”. „Dziļi Violets” izceļas ar lielisku humora izjūtu un spēju improvizēt visdažādākajos stilos par visdažādākajām tēmām. Grupa spēlē „nopietnu un nenopietnu mūziku kolosāliem cilvēkiem”, vislabāk izpaužot savu stilu mūzikas žanrā „dziļi un nopietni”. Atnāc un izbaudi šo visnotaļ interesanto muzicēšanas stilu!

Pasākuma norises laikā ievēro valstī noteiktos drošības noteikumus:

  • 2 metru fiziskās distancēšanās prasību!
  • izmanto dezinfekcijas līdzekļus, kas pieejami pasākuma norises vietā!
  • ja Tev ir slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, pasākumu klātienē neapmeklē!
INFORMĒJAM, ja netiks ievēroti drošības noteikumi pasākuma laikā, organizatori ir tiesīgi liegt iespēju turpināt koncerta norisi.

Svinēsim svētkus atbildīgi!
Ieeja: bezmaksas

*Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika