KULTŪRAS JAUNUMI

26.08. 2020

“Ozols” pie SALASPILS SPORTA NAMA

4. septembris, SALASPILS SPORTA NAMS, Tev tur noteikti jābūt!

Uzvelc savu stilīgāko keponu, nopucē deju kurpes un tiekamies!
Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību viņš uzsāka 1996. gadā grupas „Fact” un „Rool Makaz” sastāvā. Savas radošās darbības laikā Ozols muzicējis kopā ar hip-hop mūziķu apvienību „Austrumubloks”, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu „Cieņa un mīlestība” un 2019. gadā Ozols ar trim balvām triumfēja „Zelta mikrofona 2019” ceremonijā līdzās tādām latviešu grupām kā „Instrumenti” un „Prāta vētra”, kas toreiz saņēma katra pa divām balvām. Vienu no balvām Ozols saņēma par singlu „Salauzta sirds”, kuru viņš izpilda kopā ar mūziķi Donu. 2019. gadā Ozols saņēma arī TVNET lasītāju gada simpātijas balvu mūzikā. Koncertā būs iespēja dzirdēt gan pēdējo gadu populārākās dziesmas, gan arī agrīnos izpildītāja ierakstus. Ozola koncerti vienmēr ir piepildīti ar enerģiju, šis koncerts noteikti nebūs izņēmums.

Pasākuma norises laikā ievēro valstī noteiktos drošības noteikumus:

  • 2 metru fiziskās distancēšanās prasību!
  • izmanto dezinfekcijas līdzekļus, kas pieejami pasākuma norises vietā!
  • ja Tev ir slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, pasākumu klātienē neapmeklē!

INFORMĒJAM, ja netiks ievēroti drošības noteikumi pasākuma laikā, organizatori ir tiesīgi liegt iespēju turpināt koncerta norisi!

Svinēsim svētkus atbildīgi!
Ieeja: bezmaksa

*Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika