KULTŪRAS JAUNUMI

24.08. 2020

Grupa “Bermudu Divstūris” SILAVĀ

Jau 2.septembrī, grupa “Bermudu Divstūris” SILAVĀ!

Grupas „Bermudu Divstūris” sastāvā ir divi ļoti simpātiski, neaprakstāmi talantīgi un neticami pievilcīgi brālēni – Biceps un Triceps. Grupa tika radīta, jo viņiem bija apnikušas mūsdienu dziesmas ar četriem akordiem, tādēļ tie nolēma iet tālāk – rakstīt dziesmu uz viena akorda. Tad arī tapa grupas pirmais hits „Labi”. Brālēnus uz koncertiem pavada rajona bračkas – Snickers, Lee, Saldais un bungu pavēlnieks – Vicītis. Šī komanda sniegusi koncertus it visur – klubos, ballītēs un citviet. Viņu gabali ir sasnieguši miljoniem klausītāju – visas viņu dziesmas ir katras ballītes hiti. Iespaidīgas „zelta” ķēdes, tetovējumi, zelta zobi, košas bikses un treniņtērps – tas raksturo „Bermudu Divstūris” puišus. Grupas „Bermudu Divstūris” populārākie hiti ir „Ballējam neguļam”, „Tuk-Tuk”, „Darba svars”, „Tuc Tuc”, „1002 Arābu naktis”, „Serenāde”, „RamPamPam” un citi.
Tiekamies! Noteikti būs viens labs “Tuc Tuc”

Pasākuma norises laikā ievēro valstī noteiktos drošības noteikumus:

  • 2 metru fiziskās distancēšanās prasību!
  • izmanto dezinfekcijas līdzekļus, kas pieejami pasākuma norises vietā!
  • ja Tev ir slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, pasākumu klātienē neapmeklē!
INFORMĒJAM, ja netiks ievēroti drošības noteikumi pasākuma laikā, organizatori ir tiesīgi liegt iespēju turpināt koncerta norisi.

Svinēsim svētkus atbildīgi!
Ieeja:bezmaksas

*Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika