KULTŪRAS JAUNUMI

29.04. 2019

“Salaspils sadodas rokās Latvijai” svētku kopbilde un gājiens

1.jūnijā Salaspils novada svētku galvenajā dienā norisināsies lielais svētku gājiens. Pirms gājiena Salaspils sporta nama stadionā tiks veidota Latvijas kontūra “Salaspils sadodas rokās Latvijai”, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents.

 “Salaspils sadodas rokās Latvijai” ir veltījums Baltijas ceļa atceres gadadienai, kas šogad ir viens no galvenajiem notikumiem turpinot Latvijas simtgades pasākumu sēriju. 1.junijā salaspilieši tiek aicināti izveidot Latvijas kontūru domājot par individuālajām un kopienas vērtībām šodien. Ikvienam ir iespēja dot roku un ņemt roku – dot, lai palīdzētu, atbalstītu, iedrošinātu, iedvesmotu, pateiktos otram, ņemt – ja kādā brīdī vajadzīgs stiprāks plecs.

Pulcēšanās Salaspils sporta nama stadionā paredzēta 1. jūnijā no plkst. 13.00. Iestāžu, kolektīvu, uzņēmumu u.c. grupu dalību gan kontūras veidošanā, gan gājienā nepieciešams pieteikt iepriekš. Aizpildīt pieteikuma formu iespējams www.ej.uz/salaspilslv  vai rakstot ziņu uz [email protected]  līdz 2019.gada 10.maijam.

Svētku gājiena maršuts plānots ar sākuma punktu Salaspils sporta nama stadionā un noslēgumu pie “Rīgavas”, pa ceļam priecējot Salaspils iedzīvotājus ar dziesmām un raitu deju soli pa Ceru, Skolas un Lauku ielu līdz pat brīvdabas skatuvei Līvzemes ielā pie “Rīgavas”.

1.jūnijā paredzēti transporta kustības ierobežojumi gan gājiena norises vietās, gan Līvzemes ielā. Iedzīvotāji tiek aicināti laicīgi iepazīties ar ierobežojumiem un izvēlēties citu auto novietošanas vietu un braukšanas maršrutu.