KULTŪRAS JAUNUMI

21.07. 2020

Tikšanās ar priesteri ANDREJU MEDIŅU

Turpinot lektoriju sēriju, piedāvājam iespēju tikties ar neparastu, apbrīnojamu, garā stipru, dzīves pārbaudījumos rūdītu personību – priesteri ANDREJU MEDIŅU.

Vakara sarunas tēma “Nebaidīsimies atzīt to, ka esam vāji”.

Tikšanās norisināsies “Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā”. Apmeklētāji tiek aicināti līdzi ņemt pledus, pufus vai piknika krēslus.

Lietus gadījumā tiks nodrošinātas sēdvietas. Ieeja ar lietusmēteļiem.
Darbosies arī bufete!

Biļetes: www.bilesuparadize.lv un k/n “Rīgava” kasēs.

Andrejs Mediņš savulaik dienējis Afganistānā un tur arī Dievam apsolījis, ja izdzīvos, tad atbildēs uz Viņa aicinājumu, kļūstot par priesteri un darot ko labu. Atgriezies mājās, viņš savu dzīvi veltījis jauniešu glābšanai no dažādām atkarībām. Jau vairāk kā 15 gadus darbojas Mediņa izveidotā „Kalna svētību kopiena” Bruknas muižā, kur patvērumu un cerību atrod tie, kuri grib atbrīvoties no narkotikām, alkohola, azartspēlēm vai vienkārši sakārtot savu dzīvi, neatkarīgi no reliģiskās pārliecības un tautības, bet tikai ar vienu nosacījumu – gribu mainīt savu dzīvi. Viņa vadītajā Bruknas muižā cilvēki veseļojas, atpūšas, lūdzas, rīko kāzas, koncertus, starptautiskas jauniešu nometnes, kā arī kopā ar Latvijas mūziķiem ik vasaru rīko akciju “Uzcel savu baznīcu”. Andreja Mediņa darbs ar jaunatni un līdzcilvēkiem novērtēts “Latvijas lepnums 2017” apbalvošanas ceremonijā. Viņš arī saņēmis vienu no pirmajām “Zemgales laiks Ziedonim” balvu nominācijā “Zemi es mācos”.

*Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai.
Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika