KULTŪRAS JAUNUMI

12.09. 2023

TĒVU DIENA UN PIERĪGAS LIELTIRGUS SALASPILĪ

Šogad, 10.septembrī, aizvadījām krāšņas Tēvu dienas svinības un arī pirmo Pierīgas lieltirgu!

Pierīgas lieltirgus pulcēja kopskaitā 53 amatniekus, mājražotājus un uzņēmējus no 7 Pierīgas novadiem – Ogres, Salaspils, Ropažiem, Ķekavas, Olaines, Ādažiem un Mārupes! Piedāvājums bija nudien bagātīgs – tajā varēja atrast apģērbus, aksesuārus, rotaslietas, adījumus, koka izstrādājumus, našķus, dzērienus, dāvanas un visu, ko sirds kāro!

Savukārt EXIT RĪGA teltī bija iespējams uzzināt visu par Pierīgas tūrisma aktualitātēm, aizpildīt Salaspils Tūrisma viktorīnu, kā arī apceļot visu Pierīgu piedaloties atraktīvā grīdas spēlē un atpazīstot apmeklētāju piesaistes objektu un pilsētu fotogrāfijas !  Veiksmīgākie tika arī pie nelielām balvām !

Neiztikām arī bez radošām aktivitātēm, jeb radošajām darbnīcām lieliem un maziem svētku apmeklētājiem – kā apsveikums tētiem tapa filcētas tētu ūsas un tauriņi,  kopā ar Pennello Crafts, krāsainas smilšu glezniņas kopā ar Smilšu Grauds , kā arī skaisti un koši sapņu ķērāji kopā ar Nometne Mellene !

Pasākuma laikā mazākie ģimenes locekļi varēja darboties biedrības “Nītaureņi” teltī – dažādas attīstošas rotaļlietas, spēles, bumbu baseins, kluču torņi un vēl un vēl. Savukārt lielāki un varēja izmēģināt spēkus un uzkāpt 10 metrus augstajā alpīnisma sienā.

Svētku noslēgumā apmeklētājus priecēja grandiozs un atraktīvs velo šovs!

Visas dienas garumā darbojās arī ēdināšanas zona-  īstas malkas krāsnī ceptas picas, saldējumi un atspirdzinoši dzērieni!

 Par lielisku muzikālo atmosfēru visas dienas garumā rūpējās arī DJ Raivo un pasākuma vadītājs Reinis Maskavs.