KULTŪRAS JAUNUMI

13.08. 2021

SALASPILS NOVADA SVĒTKI – plkst.16:00 “Very Cool People” kopā ar Aiju Andrejevu

Nacionālajā Botāniskajā dārzā, 4.septembrī, norisināsies Salaspils novada svētki – 835 gadi kopš Salaspils (Holme) minēta rakstos!

Šogad svētku programma runā pati par sevi:
12.00 Patrisha, Reiks, KATŌ, Prusax
14.00 Carnival Youth
16.00 Very Cool People kopā ar Aiju Andrejevu
18.00 Apvedceļš
20.00 Raimonds Pauls kopā ar Daumantu Kalniņu
22.00 Intars Busulis un Abonementa orķestris

Turpinam iepazīties ar katru no māksliniekiem nedaudz personiskāk. Aija Andrejeva un “Very Cool People” uzstāsies novada svētkos ar koncertprogrammu “Vudstokas renesanse”.   Leģendārajai Dženisai Džoplinai veltītu programmu dziedātāja Aija Andrejeva un džezfanka grupa “Very Cool People” pirmizrādīja 2020. gada vasarā improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivālā “Rīgas Ritmi”.
Dženisa Džoplina, Džimijs Hendrikss un Džims Morisons atstājuši neizdzēšamu iespaidu uz 20. un 21. gadsimta mūziku – gan roku un džezu, gan arī laikmetīgo mūziku. Līdz ar to, jaunā koncertprogramma ir ne vien izklaidējoša, bet arī izglītojoša jaunajām paaudzēm.

Grupa “Very Cool People” radījusi jaunus, mūsdienīgus un aizraujošus Džoplinas, Hendriksa un Morisona dziesmu aranžējumus astoņu cilvēku sastāvam kopā ar lielisko dziedātāju Aiju Andrejevu, kurai ar izpildāmajām dziesmām ir arī spēcīga emocionālā sasaiste.
“Dženisa Džoplina bija tīrradnis, absolūts sajūtu cilvēks, nepareiza it visā, ko darīja, jo darīja ar sirdi un pret sistēmu,” saka Aija. “Kad es biju maza meitene, teicu tētim, ka gribu dziedāt, un viņš man atbildēja: “Kad varēsi nodziedāt kaut vienu dziesmu kā Dženisa Džoplina, mēs parunāsim par tavu dziedāšanu.” Tā nu es, tēta ietekmēta, sāku klausīties Dženisu un iemīlēju viņu, viņas balsi, viņas personību.

Grupai “Very Cool People” ir liela pieredze dažādu skaņdarbu aranžēšanā un koncertu producēšanā, tādēļ arī jaunā koncertprogramma ir krāšņs muzikālais piedzīvojums ikvienam klausītājam.

!Ieeja pasākumā ar derīgiem vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem un personu apliecinošu dokumentu.