KULTŪRAS JAUNUMI

05.12. 2018

Salaspils iemirdzas svētkiem

Pirmajā adventē, piedaloties māksliniekiem Kristīnei Paņķo un Andrim Ērglim, tika svinīgi iedegtas Salaspils pilsētas egles. Svētkus ar dziesmām rotāja arī Salaspils amatiermākslas kolektīvu “Fantāzija” un “Dzeltenā zemūdene” dalībnieki. Paldies kolektīvu vadītājām Ingai Treibahai un Lāsmai Streiķei un, protams,  pašiem dziedātājiem par skaistajām dziesmām!

Ar dziesmām un rotaļām, mēs, salaspilieši, visi kopā uzbūrām svētkus un iedegām eglītes Dienvidu ielā, pie kultūras nama “Rīgava” un pie Salaspils sporta nama. Šajā gaišajā darbā mums palīdzēja pasaku tēli – Laimes lācis un Pērtiķītis, kas pavisam neierasti un mūsdienīgi pie mums ieradās ar kvadricikliem, kas izraisīja īpašu sajūsmu mazo salaspiliešu vidū.

Mūsu pilsētas mērs Raimonds Čudars gan piebilda, ka īstais laimes lācis ir domes elektriķis Aigars Lācis, kurš jau gadiem gādā par gaismiņām. Šim apgalvojumam nevar nepiekrist! Paldies Lāča kungam un arī citiem iesaistītajiem pašvaldības darbiniekiem, kuri katrā pasākumā ir klāt un rūpējas par to, lai mums būtu droši, skaisti un priecīgi svētki!