KULTŪRAS JAUNUMI

17.09. 2019

Krievu dziesmu ansamblis “Otrada” nosvin savus pilngadības svētkus!

15. septembra pēcpusdienā Salaspils kultūras namā Rīgava tika svinēti svētki. Krāšņi, dvēseliski aizvadīts krievu dziesmu ansambļa “Otrada”  jubilejas koncerts – pilngadības svētki.  “Otrada” jau 18 gadus sargā un rūpējas par to, lai šī smalkā stīga, kas ir krievu dziesma un dvēsele, satiek viena otru.

Svētku koncertā bija patīkami dzirdēt jau sen pazīstamas krievu dziesmas, padungot līdzi bērnības un jaunības laiku melodijām, kā arī baudīt vēl nedzirdētas melodijas. Vienkārši papriecāties un paskumt kopā ar “Otradas” un viņu viesu dziedājumu, izdzīvojot brīnišķīgos priekšnesumus visā to krāšņumā.

Kā jau svinībās pienākas, “Otrada” vadītāja un reizē dalībniece – Tamāra Lozovska, saņēma siltus, sirsnīgus apsveikumus. Pēc koncerta pasākuma viesi tika aicināti baudīt svētku kliņģeri, atcerēties skaistākos mirkļus, parunāties, pasmieties un svinēt dzīvi. “Otrada” dziesmu skanējums aicina nekad neaizmirst savas saknes, kā arī būt piederīgiem savai kultūrai.

Arī mēs, Salaspils kultūra, sakām paldies krievu ansambļa “Otrada” dalībniecēm un vadītājai Tamāra Lozovskai par skaisto dziedājumu! Vēlam izturību, aizrautību un prieku!

Bildes runā skaļāk par vārdiem.

Foto: Iveta Jaunalksne