Cirka studija Arlekīns

Spēlē

Vadītājs: Mihails Basmanovs

Cirka studija radās 2002. gadā Salaspilī, pateicoties vadītāja M. Basmanova aktivitātei un mazo salaspiliešu vēlmei izpausties netradicionālā mākslinieciskā veidā, kas dalībniekus attīsta fiziski un garīgi.

Cirka studijas misija ir kopt un turpināt attīstīt šo netradicionālo mākslas žanru Salaspilī. Cirka studijas “Arlekīns” dalībnieki apgūst akrobātiku, klaunādi, žonglēšanu, horeogrāfiju un aktīvi piedalās kultūras nama rīkotajos pasākumos, cirka festivālos, labdarības koncertos. Dalībnieku skaits un numuru kvalitāte nepārtraukti pieaug. Kā arī pieaug cirka studijas “Arlekīns” uzstāšanās pieprasījums. Starptautiskajā cirka festivālā „Brīnumu pilna pasaule”, kas notiek ik vasaru Rīgā un Salaspilī, „Arlekīna” audzēkņi ir aktīvi dalībnieki.

Aicinām pievienoties cirka studijai un apgūt akrobātikas pamatus, žonglēšanu, ekvilibristiku, horeogrāfiju un aktīvi piedalīties Salaspils kultūras nama rīkotajos pasākumos, cirka festivālos un labdarības koncertos.

Īpašs piedāvājums jauniešiem vecumā no 16-20 gadiem ar sportisko sagatavotību vai bez tās – izaicināt sevi vairāk kā sportā un pievienoties cirka studijas “Arlekīns” pieaugušo grupai, apgūstot akrobātiku un kustību mākslu, kā arī citas cirka disciplīnas ar mērķi kopā uzstāties gan vietējos pasākumos, gan nesot Salaspils vārdu Latvijā un ārpus tās. Pieteikšanās pirmdienās un trešdienās plkst.20.00.

Nodarbības notiek Rīgas ielā 30

pirmdienās/trešdienās
plkst. 19:00–21:30

Vadītājs Mihails Basmanovs, tel.: 29241542

Foto galerija