KULTŪRAS Notikums

04.09.2021

SALASPILS NOVADA SVĒTKI – 835 gadi kopš Salaspils (Holme) minēta rakstos!

  • Nacionālais Botāniskais dārzs, Miera iela 1, Salaspils, Salaspils novads
  • 04.09.2021
  • 12:0000:00

 Jau pavisam drīz, 4.septembrī, Nacionālajā Botāniskajā dārzā norisināsies Salaspils novada svētki – 835 gadi kopš Salaspils (Holme) minēta rakstos!

Pirmos arheoloģiskos izrakumus Mārtiņsalas pilī un baznīcā 1897. gadā veica vēsturnieks Antons Būholcs. Sala (no 13. gs. vidus sala saukta Holme, no 17. gs. – Mārtiņsala) atradās Daugavā starp Doles salas augšgalu un upes labo krastu. Pils Mārtiņsalā devusi latvisko Salaspils nosaukumu – pils uz salas.

 

Šogad svētku programma runā pati par sevi:

12:00 Patrisha, Reiks, KATŌ, Prusax
14:00 Carnival Youth
16:00 Very Cool People kopā ar Aiju Andrejevu
18:00 Apvedceļš
20:00 Raimonds Pauls kopā ar Daumantu Kalniņu
22:00 Intars Busulis un Abonementa orķestris

Pasākuma vadītāji: Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Romanovskis un Star FM DJ Egons Reiters.

  • Ieeja: bezmaksas

 Svētku laikā radio Star FM tiks translēta tiešraide no Nacionālā Botāniskā dārza, dodot iespēju klausīties koncertus arī no savām mājām.

Saskaņā ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem ieeja pasākumā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs (Šis priekšnoteikums tiek attiecināts arī uz bērniem, tostarp tiem, kuri vēl nevar saņemt vakcināciju pret Covid-19, proti, nav sasnieguši 12 gadu vecumu) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.
Sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.

Vakcinācijas kursam jābūt pabeigtam līdz 2021. gada 20. augustam!

  • Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.
Droši svētki – veselīgs rudens!

 Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas: Privātuma Politika