KULTŪRAS Notikums

05.08.2021

Muzikāla komēdija “PREILENĪTE”

  • Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzs, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 05.08.2021
  • 19:0020:40
  • 10.00 EUR — 15.00 EUR
Muzikāla komēdija “Preilenīte”

Jukuma Palēviča populārā dziesmu spēle “Preilenīte” tika sarakstīta 19. gs. beigās un savu popularitāti nav zaudējusi līdz pat mūsdienām. Komēdiju iestudējuši mūsu dižgari, sākot ar Eduardu Smiļģi, padomju gados Pēteri Lūci, līdz Kārlim Auškāpam un šodien Voldemāram Šoriņam. Kurš gan nezina veco labo stāstu par turīgo Karlīni, kura gaida preciniekus savā romantiskajā iedomu pasaulē. Komēdijā daudz kņadas, dažādu vārdu spēļu un saasinātu situāciju, kas liek pasmaidīt skatītājiem arī šodien. Luga sasaucas ar mūsdienām, kad interneta piedāvātā virtuālā pasaule pamazām ar mums sāk manipulēt, mēs kontroles brīdi nenoķeram. Līdzīgi notiek ar stāsta galvenajiem varoņiem. Cilvēcīgas, mīlestību alkstošās Karlīnes dēkas pārklājas gan ar cilvēku vājībām, gan tikumiem. Kalna Dārta ir papūlējusies, un, lūk, tur jau viņš nāk stalts kā ozols brašais laupītāju virsnieks dons Vezio Vezinelli un citi varoņi.

* Ienākšana izrādē ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:
  • vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevria” (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevria” otrās devas saņemšanas);
  • pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.
* Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta.

* Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

* Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika