KULTŪRAS Notikums

18.08.2019

Kino launags – īsta gurmē pēcpusdiena lieliem un maziem kino cienītājiem!

  • Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 18.08.2019
  • 15:0020:00
  • 3.00 EUR

Kino launags – skan labi! Vai ne? Brīvdabas kino pēcpusdiena gan maziem, gan lieliem. Jūsu uzmanībai divas filmas, kuras patiesi ir vērts noskatīties vēlreiz, ja arī ir redzētas. Jo brīvdabas kino šarms sniedz mazliet citu “pēcgaršu” redzētajam. Aicini līdzi draugus, ģimeni un nāc uz kino pēcpusdienu

Lai kino baudīšana kļūtu par īstu gurmē pēcpusdienu – Bērniem būs iespēja pagatavot pašiem savu  gardo burgeri sadarbībā ar  Grila skolu “Marienbāde” un kulinārijas blogeri Piparu.  Protams kino nav iedomājams bez popkorna un cukurvates – O Balle zin kā tos pagatavot visgardāk!

Kāds slavens kinoblogeris portālā kinokults.lv ir teicis:

Midnight in Paris ir viena no tām filmām, kuru varētu skatīties miljons reižu un kura neapniks. Filma ir piemērota draņķīgai dienai, kuru vienkārši var uzlabot, ieslēdzot Allena veikumu un atceroties, ka dzīve ir jādzīvo šodien, lai cik sarežģīta tā reizēm arī būtu. Šodien – šeit un tagad.

Balerīna ir pamācoša un iedvesmojoša animācijas filma mazajiem skatītājiem. Noticēt sev, nebaidīties no grūtībām, piepildīt savus viskvēlākos sapņus ir šīs filmas galvenā misija. Kļūt par spožāko balerīnu un zvaigzni Parīzes operā – tāds ir mazās Felīsijas sapnis.

Tiekamies 18. augustā plkst 15.00, Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā.

_________

Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.