KULTŪRAS Notikums

18.05.2024

JDK “ŪSIŅŠ” 55 GADU JUBILEJAS KONCERTS “NE PŪKAS, NE SPALVAS”

  • Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzs, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 18.05.2024
  • 20:00
  • 7.00 EUR
NE PŪKAS, NE SPALVAS
💜Straujā pūku lidojumā tuvojas Salaspils kultūras nama jauniešu deju kolektīva Ūsiņš 55 gadu jubilejas koncerts “Ne pūkas, ne spalvas”!
💜Koncertā par dzīvo mūziku parūpēsies Katrīna Dimanta ar grupu “ZELTRAČI”! Skatītājiem būs fantastiska iespēja daļu mūzikas dzirdēt pašiem pirmajiem, jo tā komponēta tieši Ūsiņa jubilejas koncertam! Līdz ar to, koncerta programmā būs gan dejotājiem mīļas un senas dejas, gan arī jaunrade, kuru horeogrāfiju veidojuši kolektīva vadītājs Mārtiņš Pēdājs un repetitore Uva Eglīte!
💜Kur? Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā
💜Kad? 18.maijā
💜Cikos? 20.00 sākas koncerts, bet dārzs vārtus vērs vaļā jau agrāk, lai skatītāji neformālā gaisotnē varētu iepazīties ar Ūsiņa piedzīvojumiem līdz šim, ieturoties ar dažādiem dzērieniem un našķiem
💜Kas? Kopā ar Ūsiņa pamatsastāvu, koncertu izdejos arī Ūsiņa bijušie dejotāji kuplā skaitā. Tāpat uz skatuves kāps arī Salaspils kultūras nama dažādās deju kolektīvu paaudzes – BDK Sienāzītis, JDK Austriņš, VPDK Ūsa, SDK Rīgava.
Uz tikšanos! 💜🎂

__________________________________
Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.