KULTŪRAS Notikums

22.08.2021

IGO koncertprogramma

  • Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzs, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 22.08.2021
  • 19:0020:15
  • 18.00 EUR — 20.00 EUR
IGO koncertprogramma

Koncertprogrammā izskanēs klausītāju iemīļotas melodijas no komponistiem Aivara Hermaņa, Jāņa Strazda un Igo.

Akustiskais koncerts iedvesmos un radīs patīkamu atmosfēru, bet koncerta noslēgumā skatītājus aizraus dziesmu popūrījs ar Igo tik labi zināmajām dziesmām. Koncertā kopā ar Igo piedalīsies ģitārists Ēriks Upenieks.
Koncertā visnotaļ skanēs labi pazīstamas dziesmas, ko cilvēki vienmēr gaida, kurām ir iespēja dziedāt līdzi, sist plaukstas, celties kājās, dejot.

Igo: “Protams, man ir svarīgi, kā cilvēki klausās jauno repertuāru, iedziļinoties sarežģītajās tēmās, kurus mēs ar mūziķiem cenšamies pasniegt klausītājiem. Un tad nāk koncerta hitu daļa, kad skan laika pārbaudi izturējušās kompozīcijas, un nav svarīgi, vai cilvēkam, kas to klausās, ir deviņpadsmit vai deviņdesmit gadu…“Laika dziesmiņa”, “Zīlīte”, “Bet dzīvē viss ir savādāk” un citas dziesmas dziedam kopā ar zāli.” To sakot, Igo piebilst – radot katru programmu, ir vēlme un cerība, lai kāda no dziesmām pēc dažiem gadiem varētu tikt iekļauta “zelta repertuārā”. Tā arī notiek. Un nedrīkst apstāties. “Paldies Dievam, ka manā “zelta repertuārā” varu iekļaut arī dziesmas, kas tapušas pirms pāris gadiem. Tādēļ es turpinu strādāt un radīt, un “Gaiss” ir gaisā.

* Ienākšana koncertā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:
  • vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevria” (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevria” otrās devas saņemšanas);
  • pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.
* Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta.

* Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

* Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika