KULTŪRAS Notikums

13.08.2022

Līnijdeju festivāls “Dāliju liesmās”

  • Nacionālais Botāniskais dārzs, Miera iela 1, Salaspils, Salaspils novads
  • 13.08.2022
  • 12:00
  • 3.00 EUR — 4.00 EUR

Līnijdeju festivāls Salaspils Nacionālajā botāniskajā dārzā ir jau kļuvis  par tradīciju, kura pirmsākumi ir meklējami 2013.gadā. Tad jūlija vidū uz Rožu svētkiem pulcējās Salaspils līnijdejotāju tuvākie draugi – līnijdejotāji no tuvākiem apvidiem, lai izdejotu tradicionālās līnijdejas latviešu kantri mūzikas skaņās un priecētu gadatirgus apmeklētājus. Šī ideja, pulcināt līnijdejotājus vasaras viducī ziedošajā botāniskajā dārzā, visiem ļoti iepatikās un pārtapa par tradīciju. Ar gadiem šis pasākums kļuva aizvien populārāks, līijdejotāji no visām Latvijas malām  sāka pievienoties.  Arī pasākums pamazām pārbīdījās uz augusta Dāliju svētkiem.

Šogad līnijdeju festivāls pulcinās 25 līnijdeju kolektīvus un visi vienotā deju solī izdejos koncerta programmu populārākās latviešu kantri mūzikas pavadījumā. Daži kolektīvi sniegs arī paraugdemontrējumus un arī citi pārsteigumi neizpaliks.

Ieeja iegādājoties botāniskā dārza apmekētāja biļeti

📎 Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.