KULTŪRAS JAUNUMI

29.07. 2021

Salaspils novada svētki – 12:00 Kato, Reiks, Patrisha, Prusax

Nacionālajā Botāniskajā dārzā, 4.septembrī, norisināsies Salaspils novada svētki – 835 gadi kopš Salaspils (Holme) minēta rakstos!

Šogad svētku programma runā pati par sevi:
12.00 Patrisha, Reiks, KATŌ, Prusax
14.00 Carnival Youth
16.00 Very Cool People kopā ar Aiju Andrejevu
18.00 Apvedceļš
20.00 Raimonds Pauls kopā ar Daumantu Kalniņu
22.00 Intars Busulis un Abonementa orķestris

Bet nu ir laiks iepazīties ar katru nedaudz personiskāk. Šodien pastāstīsim par jaunajiem māksliniekiem, kas atklās Salaspils novada svētkus.

Kā pirmā uzstāsies dziedātāja KATŌ –  pseidonīms primāri radies no angļu valodas vārda “cut” (“kat” – griezt), kas simboliski iezīmē jaunu ceļa sākumu mūzikā un mākslinieciskajā daiļradē. Katō tēls veidots sadarbībā ar Image Art Agency un Elizabeti Džeinu Rubeni. “Jau pirms tēla radīšanas zināju, kā gribu izskatīties. Šajā tēlā es esmu es pati. Augsti papēži un vakarkleitas – tas laikam nav priekš manis!” atzīst Katō.

Kā nākamais, Reiks – Reperis, mūziķis, producents, dziesmu autors, students, reklāmists. Pēc viņa domām, iedvesmojot un sakot labas lietas viens otram, mēs varam uzlabot ne tikai katru mūsu dzīvi, bet visu valsti kopumā. Uz tikšanos koncertā!

Kā trešā uzstāsies dziedātāja Patrishai – īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča. Viņas kontā ir neskaitāmi vokālie konkursi Latvijā un ārpus tās. Nesen nokāpusi no XFaktora skatuves Latvijā. Izdevusi dziesmas “Clock”, “Es varu būt tā”, “Svešās zvaigznes”, “Memories” u.c.

Kā pēdējais jauniešu mūzikas pārstāvis uzstāsies Rihards Jānis Ķullītis jeb Prusaks (Prusax), kurš ir tikai 25 gadus vecs, bet jau palīdzējis visai Latvijai kļūt trakai koka rotaļlietas kendamas dēļ, kā arī viņš dzirdams pašmāju radio viļņos ar savām svaigajām rīmēm, pārstāvot jauno vietējā hiphopa skolu.

! Ieeja pasākumā ar derīgiem vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem un personu apliecinošu dokumentu.