KULTŪRAS JAUNUMI

03.06. 2019

Salaspils novada svētki 2019

Salaspils ar vērienu nosvin 2019.gada svētkus. Kas ir vēriens? Vēriens ir novada svētku ilgums, iesaistīto mākslinieku daudzums, žanriskā daudzveidība un, protams, apmeklējums. 2019. gada Salaspils novada svētki ilga no 25.maija līdz 2.jūnijam kopā pulcējot ap 10000 dalībnieku un apmeklētāju un kļūstot par visvairāk apmeklētajiem svētkiem novadā. 

Salaspils kultūras kolektīva vārdā vēlamies teikt paldies: Salaspils Sporta namam, īpaši Vitālijam, Dacei un Zandai, Salaspils novada pašvaldības polcijai, īpaši Dzintaram un Sergejam, Salaspils Komunālā dienesta pašaizliedzīgajiem un atsaucīgajiem darbiniekiem, īpaši Zigmāram un Anetei, SIA “Valgums”, “Ezerkauliņu” saimei, Aigaram Lācim un Imantam Ramzam, Nacionālajam Botāniskajam dārzam, Salaspils Tūrisma un informācijas centram un īpaši Ievai Tumanei un, protams, Salaspils novada domei par uzticēšanos.

Paldies ikvienam salaspilietim, kurš atnāca un atbalstīja mūsu novada fantastiskos, talantīgos, dziedāt, dejot, spēlēt gribošos bērnus, jauniešus un pieaugušos amatiermākslas festivāla dalībniekus koncertos, kas ik vakaru noritēja Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā no 25. līdz 30.maijam.

Paldies par atbalstu un dalību lielākās Latvijas kontūras veidošanā Salaspilī, kas kopā pulcēja ne tikai mūsu amatiermākslas kolektīvu dalībniekus, bet arī iedzīvotājus! Tas bija ļoti saviļņojošs un patiesi īpašs brīdis, kas pierādīja – salaspilieši, mēs esam vienoti savos prieka brīžos, savos svētku mirkļos un savā aicinājumā būt kopā, atbalstīt, iedrošināt vienam otru!

Svētku programmu aizsāka Latvijas Radio bigbenda un Goran Gora programma Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā. Svētku kulminācija – vakara koncerts Nacionālajā botāniskajā dārzā pulcēja rekordlielo apmeklētāju skaitu jeb > 7000 cilvēkus, par ko, protams, īpaši priecājamies.

Svētku izskaņā, Oranžērijā piedāvājām baudīt īpaši Salaspils svētkiem atjaunotu komponista Kārļa Lāča un dzejnieka Imanta Ziedoņa programmu “Ziedonis.Lācis.Sievietes.”, kas emocionāli pielika nevis punktu, bet tieši daudzpunkti mūsu sarunai ar jums, salaspilieši, jo mēs ļoti gaidām jūsu viedokli un ceram atbildēt uz jūsu vēlmēm un sagaidījumiem plānojot nākamos svētkus!

Paldies Tev, Salaspils!