Deju ansamblis Karuselis

Dejo

Vadītāja: Tamāra Eiferova

Deju ansamblis “Karuselis” savu darbību uzsāka 2012. gada septembrī. Šobrīd “Karuselis” pulcē  māksliniekus vecumā no 4 – 22 gadiem, saliedētus draudzīgā, mobilā kolektīvā ar daudzveidīgu repertuāru.

Ansambļa “Karuselis” atšķirīgā iezīme ir tā, ka pamata repertuāru veido pasaules tautu sižetiskās dejas, mīlestība pret bērniem, krāsaina ikdiena, dejas un emociju svētki, aiz kuriem stāv neatlaidīgs darbs, pacietība un savstarpēja sapratne.

Ansamblis “Karuselis” ir vairāku valsts skašu un profesionālo konkursu godalgots dalībnieks, kā arī Salaspils pilsētas mēra un Krievijas konsulāta goda rakstu īpašnieks. 1. pakāpes diplomu ieguvējs starptautiskos deju mākslas konkursos Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā, Itālijā un Francijā. 2017. gada rudenī ansamblis devās uz Ķīnu, kur piedalījās 19.Pekinas starptautiskajā tūrisma festivālā kopā ar daudzu citu valstu kolektīviem.

“Grand Prix” balvu ieguvējs starptautiskajā konkursā “Parīze, es tevi mīlu!” Francijā, kā arī 2016.gada “Talantu salūta” projekta superfināla 1.pakāpes ieguvējs Sanktpēterburgā;
XII Bērnu un jauniešu starptautiskajā horeogrāfijas konkursa “Rīgas pavasaris 2017” bronzas medaļas ieguvējs.

Vadītāja Tamāra Eiferova, tel.: 29491491

Foto galerija