KULTŪRAS Notikums

26.09.2020

SUPERVARONIS KAPTEINIS APAKŠBIKSIS

  • k/n, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 26.09.2020
  • 15:00
  • 9.00 EUR

Šis būs aizraujošs un neaizmirstams stāsts, jo visu pasauli satricināja Deiva Pilkija bestsellers, kas ir populārs bērnu un jauniešu vidū, tādēļ mēs nolēmām šo aizraujošo un interesanto stāstu par skolas ikdienu uzvest uz skatuves, lai redzētu, cik dažāda un azartiska spēj būt ikdiena skolā. Izrāde būs ar pamācošu raksturu. Būs blēņas, jautrība, smiekli un asaras, katrs varēs atcerēties kādu savu palaidnību, kā arī būs iespēja iemācīties atrisināt sarežģītas situācijas skolas solā ar vienkāršiem paņēmieniem… Izrādes režisors ir Imants Strads. Galvenie varoņi ir divi puiši, gados jauni skolnieki ar profesionālo pieredzi teātrī, kas palīdz bērniem iejusties skolas gaiteņu gaisotnē. Pats Imants Strads ir skolas direktors Krapa Kungs, kas tiek visādi izāzēts un izsmiets, lai izrādes beigās kļūtu par labāko direktoru pasaulē. Ar mums kopā būs lieliski aktieri, kas ir redzēti daudzos pašmāju seriālos. Ar viņu palīdzību bērniem būs iespēja izdziedāties un iemācīties dziesmu, kas palīdzēs visās skolas gaitās.

Izrāde ir pamācoša un saistoša plašai jauniešu auditorijai, jo stāsts ir tikai viens no Deiva Pilkija četrpadsmit uzrakstītajām grāmatām.  Stāsts bērnu un jauniešu vidū ir ieguvis lielu atpazīstamību. Jāpiemin, ka šī grāmata ir iekļauta “Bērnu Žūrijas” ieteikto grāmatu sarakstā, kas nozīmē, ka katram skolēnam būtu interesanti redzēt, kā grāmatā atveidotie notikumi pārvēršas dzīvu cilvēku, aktieru darbā uz skatuves. Būs iespēja paplašināt un attīstīt savu fantāziju.

Uz tikšanos un patīkamu izrādi!

*Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika