KULTŪRAS Notikums

07.06.2024

SENIORU DEJU KOLEKTĪVU KONCERTS “MADARĀS, BALTAJĀS MADARĀS”

  • Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzs, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 07.06.2024
  • 18:00
MADARĀS, BALTAJĀS MADARĀS

Koncertā “Madarās, baltajās madarās” kopīgā deju solī satiksies Eiropas senioru deju kolektīvi – Salaspils “Madaru” draugi no Ikšķiles, Ogres, Rīgas, Siguldas, Skrīveriem, Jaunolaines un Baložiem. Šie deju veida pārstāvji visā Latvijā pēdējos gados ļoti auguši gan skaitliski, gan savā varēšanā. Katru gadu 68 senioru deju kolektīvu vadītāji tiekas kopīgos semināros, kuros apgūst senioru deju repertuāru vasaras Lielkoncertiem. Arī šogad šādi koncerti notiks piecās Latvijas estrādēs – 16.jūnijā Olainē, 29.jūnijā Iecavā, 13.jūlijā Mērsragā, 25.augustā Rojā un 7.septembrī Strenčos. Bet lielākā daļa no 27 dejām, kuras iekļautas Lielkoncertu programmās, tiks izdejotas Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā, Salaspilī, 7.jūnija vakarā mūsu draudzības koncertā “Madarās, baltajās madarās.”

Būsim priecīgi redzot mūsu koncertā ikvienu skatītāju. Esiet laipni aicināti kopā ar mums priecāties par deju, par senioru aktivitāti, par skaisto vasaras sākumu.

 

Ieeja brīva!

 

________________

Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.