KULTŪRAS Notikums

26.05.2023

SALASPILS NOVADA SVĒTKI 2023

  • pie k/n Rīgava, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 26.05.2023
  • 19:00

 

19.00 CITI ZĒNI

Latviešu hiphopa un poprepa grupa, kura plašāku atpazīstamību ieguva 2020. gada nogalē ar dziesmu «Vienmēr kavēju», savukārt ar dziesmu «Limuzīns uz krīta» ieguvusi 2. vietu Latvijas Radio 2 rīkotajā dziesmu konkursā «Muzikālā banka 2021».

Grupā muzicē:

Jānis Pētersons – vokāls

Dagnis Roziņš – vokāls, saksofons

Reinis Višķeris – taustiņinstrumenti

Krišjānis Ozols – ģitāra

Roberts Memmēns – bass

Toms Kagainis – bungas

 

20.00 BUU

Dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente, kas 2021. gadā debitēja pašmāju mūzikā ar dziesmu «Siekala», kam sekoja singls «Sāku no sākuma». 2021. gada novembrī izdots debijas albums «Albūūms». Trīs no «Albūūma» dziesmām nonāca pirmajās vietās dažādos Latvijas radiostaciju topos. 2022. gada februārī Būū saņēma divas mūzikas ierakstu gada balvas «Zelta mikrofons» statuetes nominācijās «Debija» un «Dziesma».

Māksliniece mūzikā caur savu pieredzi runā par vienlīdzību, emocionālā intelekta attīstību, pašrūpēm, empātiju un citiem sociāli nozīmīgiem tematiem.

Būū ir arī digitālā satura veidotāja, kas aktīvi darbojas sociālo tīklu platformās, kur dalās ar savu māksliniecisko pieredzi.

Būū koncertprogramma veidota tā, lai skatītājs pēc koncerta justos piepildīts ar pozitīvu enerģiju. Nav noslēpums, ka Būū ar savu vieglumu un gaišo trakumu spēj piecelt publiku kājās, tādēļ programmas laikā skatītājs var iztrakoties, dziedāt līdzi un būt viņš pats.

 

21.00 BURAS deju studija

Deju studijai Buras šogad ir īpaša deju sezona – svinam 25 gadus dejā! Izdejoti jau divi īpaši uzvedumi «Cikls» un «Sapņu ķērāji», un turpinām gatavoties vēl vienam īpašam Buru  jubilejas koncertam Ķīpsalas hallē!

Salaspils svētkos no Burām būs emocionāls deju kokteilis, kur sajauksies fragmenti no  izdejotām izrādēm un, protams, būs arī pārsteigumi!

Salaspils svētku koncertā uz skatuves redzēsiet visus – 211 – deju studijas «Buras» dejotājus!

 

23.00 MUSIQQ

Grupa dibināta 2009. gadā, un tās dalībnieki ir Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris. Pirms vairāk nekā desmit gadiem tika ierakstīts pirmais singls «Klimata kontrole», bet savas darbības laikā «Musiqq» ierakstījuši četrus studijas albumus; beidzamais ar nosaukumu «10» nāca klajā 2019. gadā.

 

 

 

Lai skaisti svētki mums visiem kopā!

____________________
Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.