KULTŪRAS Notikums

27.05.2023

SALASPILS NOVADA SVĒTKI 2023

  • pie k/n Rīgava, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 27.05.2023
  • 11:00

11.00 Bērnu parks

Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā

 

11.00 UKULELE

Uku, Lele un Dieziņš atgriežas pie skatītājiem ar jau iemīļotām un jaunām dziesmām!

Pēc skatītāju lielās intereses par pirmo “Ukuleles” koncerttūri, Uku un Lele nolēmuši rīkot jau otro koncerttūri – pavasara koncertus! Pavasaris ir laiks, kad mostas dzīvā daba, arī dienas kļūst saulainākas, tāpēc Ukuleles varoņi grib priecāties kopā ar saviem draugiem!

Arī 2023. gada pavasarī muzikālā bērnu raidījuma “Ukulele” mazie skatītāji tiek aicināti pievienoties Uku, Lelei un Dieziņam koncertos ar nosaukumu “Pavasaris”, kas 27. maijā notiks arī Salaspilī.

Koncertos Uku un Lele dziedās bērnu iemīļotās dziesmas no raidījuma “Ukulele” – lielāko daļu no tām radījusi talantīgā, Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste Laura Polence, kas pazīstama arī kā “Tutas lietu” dziesmu autore. Līdzās varoņiem Uku (Uldis Siliņš), Lelei (Annija Putniņa) un Dieziņam (Elīna Bojarkina) uz skatuves kāps arī pianists un koncerta mākslinieciskais vadītājs Raimonds Petrauskis, perkusionists Ernests Mediņš, ģitārists Rihards Goba un saksofonists Oskars Petrauskis.

Koncertprogrammas garums ir pielāgots bērniem vecumā no 1 līdz 6 gadiem, lai padarītu to par patīkamu un aizraujošu pieredzi pašiem mazākajiem mūzikas klausītājiem. Koncerta režisore – Marta Selecka, horeogrāfs – Rolands Meržejevskis.

 

 

12.00 MOTOCIKLU PARĀDE

 

14.00 KULTŪRAS NAMA KOLEKTĪVI

Koncertā jūs priecēs gan mazi, gan lieli, gan dejotāji, gan dziedātāji!

Tautas deju kolektīvi:

Bērnu deju kolektīvi “Sienāzītis”, vadītāja Dace Čible; “Sienāzītis”, vadītājs Mārtiņš Pēdājs

Jauniešu deju kolektīvi “Austriņš” un “Ūsiņš”, vadītājs Mārtiņš Pēdājs

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ūsa”, vadītāja Tatjana Madžule

Senioru deju kolektīvs “Rīgava”, vadītāja Dace Čilbe

 

Vokālie ansambļi:

“Dzeltenā zemūdene”, vadītāja Lāsma Streiķe

“Mazputniņi”, “Vālodzīte” un “Frekvence”, vadītāja Ilona Koroševska

“Fantāzija”, vadītāja Inga Treibaha

“Sunrise” un “Otrada”, vadītāja Tamāra Lozovska

“Viktorija”, vadītāja Aija Pizāne

 

Koris “Elpa”, diriģents Ainars Mēness

 

Deju ansamblis “Karuselis”, vadītāja Tamāra Eiferova

 

Senioru deju grupa “Madaras”, vadītāja Regīna Grebežniece

 

Līnijdeju grupa “Luica’s Linedancers”, vadītāja Lūcija Sniķere

 

 

 

19.00 LABVĒLĪGAIS TIPS

Grupa dibināta 1992. gadā, un tās solists ir Andris Freidenfelds, pazīstams arī kā Fredis. “LT” ir viena no mūzikas un dziesmu tekstu ziņā humoristiskākajām Latvijas grupām, tās mūzikas stils ir popmūzika ar roka, šlāgermūzikas un ska elementiem. Grupā muzicē Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis, Normunds Jakušonoks, Artūrs Kutepovs, Kaspars Tīmanis, Ainis Zavackis, Pēteris Liepiņš, Oskars Ozoliņš un Haralds Stenclavs.

 

 

21.00 APVEDCEĻŠ

Latviešu šlāgermūzikas grupa, kas dibināta 2000. gada pavasarī Smiltenē. Pašreiz grupā muzicē Armands Leimanis, Jānis Krūmiņš, Edžus Podnieks, Raimonds Baltiņš un Artis Avotiņš. Grupas pirmais albums “Sievietēm jaukām” klajā nāca 2001. gadā, savukārt 2018. gadā tika laista klajā vinila plate ar grupas, šķiet, populārākās dziesmas “Zemenes” vairākām versijām.

 

23.00 CREDO

Grupas pirmsākumi meklējami 1974. gada beigās, kad skolasbiedri – no “Līviem” aizgājušais basģitārists Valdis Skujiņš, Verners Bokums, Gina Burkēvice, kā arī Aivars Liepiņš un Valērijs Kosmiņins, uzsāka kopīgus mēģinājumus. Nedaudz vēlāk grupa kļuva par Liepājas kokapstrādes kombināta “Baltija” vokāli instrumentālo ansambli, un ar šo nosaukumu darbojās līdz 1979. gadam, kad oficiāli tika apstiprināts nosaukums “Credo”.

 

01.00 DJ AIVIS

Latvijas Radio personība. Radio jomā strādā jau kopš 1996. gada.

Latvijas Radio 2 programmā gādā par labskanīgumu otrdienu un ceturtdienu Rītos un piektdienu Dienās. Otrdienu vakaros ir kopā ar mums raidījumā “Radio vilks dabā”, piektdienu vakaros raidījumā “Naktsāķis”, bet sestdienās raidījumā “Nedēļas mūzika” un Latvijas Radio 2 nedēļas spēlētāko dziesmu topā, kā arī “Lielajā vēstuļu ballē”.

Par otru profesiju varētu uzskatīt dīdžeja un pasākumu vadītāja arodu.

Ārpus visām šīm darbu lietām, ļoti labprāt uzturas pie un uz ūdeņiem, braucot ar laivām, ķerot zivis.

 

27.- 28. MAIJS BAZNĪCU NAKTS

 

Lai skaisti svētki mums visiem kopā!

___________________

Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.