KULTŪRAS Notikums

21.03.2023

Radošais vakars kopā ar “KATŌ UN KASPARU ANSONU”

  • Salaspils kultūras nams "Rīgava", Līvzemes iela 7
  • 21.03.2023
  • 18:00
  • 3.00 EUR

Radošais vakars kopā ar “KATŌ un KASPARU ANSONU

Mūžizglītības “Pasaules dzejas dienas” ietvaros

Šogad mūžizglītības “Pasaules dzejas dienas” ietvaros mēs pievēršamies dziesmai. Kā top dzeja, kā dzeja tiek pārvērsta dziesmu tekstu rindās, kur mākslinieki smeļas iedvesmu savu darbu realizācijā un kā dzeja tiek sasaistīta kopā ar mūziku. Radošās tikšanās laikā arī būs muzikālā sadaļa, kurā mākslinieki uzstāsies akustiskajā versijā.

 

KATŌ /Anna Zankovska/ ir latviešu dziedātāja, vokālā pedagoģe un dziesmu autore. Kopš 2019. gada plašāk zināma ar skatuves vārdu KATŌ. Līdz šim KATŌ ir izdevusi divus digitālos albumus “Ko mani putni ēd” /2019/ un “Es tā jūtos” /2021/, kā arī plašāk zināmie singli “Es gāju par tālu”, “Pils mēness” /2019/, “Es tā jūtos”/2021/. KATŌ ir bijusi nominēta Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” kategorijā “Debija” /2020/ un kategorijā “Radio hits” /2022/.  Vairāk par pašu dziedātāju būs iespēja iepazīties klātienē 21. martā, plkst. 18:00 Salaspils kultūras namā “Rīgava”.

 

Kaspars Ansons ir daudzu latviešu dziesmu mūzikas producents, komponists un dziesmu autors. Sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā KATŌ, AMINATA,  ansis,  DONS, AIJA ANDREJEVA un daudziem citiem. Zināmākās dziesmas “Zemes stunda”/ansis, pied. Kristīne Pāže/, “Salauzta sirds”/DONS/, “Es tā jūtos” / KATŌ pied. ZEBRENE/, “Love Injected” / Aminata/, un daudzas citas dziesmas.Mūzikas producenta karjeru sācis kā ģitārists, spēlējot džezu, blūzu u.c žanrus, taču laikam dodoties uz priekšu, sācis pievērsties popmūzikai. Viena no pirmajām popgrupām kurā sācis darbību bija H20, vēlāk sācis sadarboties ar dziedātāju Aiju Andrejevu, un vēlāk nonākot līdz ierakstu studijai, kurā šobrīd aktīvi darbojās. Vairāk par pašu mūzikas producentu būs iespēja iepazīties klātienē 21.martā, plkst. 18:00 Salaspils kultūras namā “Rīgava”.