KULTŪRAS Notikums

22.10.2023

MUZIKĀLA IZRĀDE “AK, TIE KAĶĪŠI” (krievu valodā)

  • Kultūras namā "Rīgava", Salaspils, Līvzemes iela 7
  • 22.10.2023
  • 13:00
  • 8.00 EUR — 15.00 EUR

Aizraujošs sižets ar kaķīšiem, pelītēm un citiem tēliem gaida jūs jaunajā bērnu muzikālā, krāšņā un jautrā Latvijas Kultūras un izklaides biedrības «KOLIZEJ» izrādē.

“Ak, tie kaķīši!”
Nekas nevar sabojāt dzīvi laukos – šeit ir brīnišķīga daba, tīrs gaiss. Ja gribi iet makšķerēt, lūdzu, te ir dīķis. Gribi svaigu pienu, lūk, te ir kūts. Gribi sasildīties saulītē – apkārt zaļa, mīksta zāle, baudi ar prieku! Šo idilli var aprakstīt līdz bezgalībai, ja vien vienā skaistā dienā nebūtu noticis viens notikums, kas ir izmainījis mierīgo dzīvi šajā lauku ciematā. Izrādes sižetu var salīdzināt ar amerikāņu kalniņiem – nepagūsi atvilkt elpu pēc vienas straujas nolaišanās un pagrieziena, kā tevi gaida jauns pārsteigums.
Ielūdzam jūs uz vasaras atpūtu laukos kopā ar izrādes “Ak, tie kaķīši!” varoņiem.

Izrāde notiek krievu valodā.
Izrādes ilgums – 1 stunda 10 minūtes.
Vecuma ierobežojums 5+.

_____________

Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.