KULTŪRAS Notikums

30.04.2022

Mūzikala bērnu izrāde “TROĻĻU ZEME. Burvju bultiņas.”

  • Salaspils kultūras nams, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 30.04.2022
  • 12:0013:10
  • 10.00 EUR — 15.00 EUR

“TROĻĻU ZEME. Burvju bultiņas.”

/Mūzikala bērnu izrāde krievu valodā/

Pavasaris vairs nav aiz kalniem. Laiks, kad viss mostas un atdzīvojas no ziemas miega. Saulīte sāk sildīt un tā vien gribas izbaudīt vēl vairāk šo dabas atdzimšanu. Latvijas kultūras un izklaides biedrība “Kolizej” viesojas Salaspilī un vēlas sagādāt patīkamu pārsteigumu meitenēm un zēniem kā arī viņu vecākiem, lai šis pavasaris visiem paliktu atmiņā uz ilgiem laikiem.
 
Vai jūs domājat, ka ziniet visu par troļļiem?! Esam pārliecinati, ka jūs noteikti ziniet daudz, bet ne visu, tāpēc mēs gribam pastāstīt jums vienu no stāstiem, kas varētu notikt ar katru no jums. Bet šoreiz, tas notika ar galvenajiem varoņiem Rozačku un Cvetanu. “TROĻĻU ZEME” tā ir brīnišķīga vieta, kur mitinās dažādi troļļi. Kādu no viņiem jūs iespējams zinat, bet mēs apsolam, ka jūs gaida jaunas, neaizmirstāmas iepazīšanās ar šiem smieklīgiem radījumiem. Dejas, dziesmas, humors un citi pārsteigumi. Šis ir stāsts par draudzību un mīlestību, par savu izvēlēto dzīves ceļu, savstārpējo palīdzību un maģiskām bultām.
 
Teātrī uzstājas aktieri no Rīgas teātriem.
Vecuma ierobežojums 3+.

_____
Не за горами весна – время, когда всё оживает и просыпается от зимних холодов, солнышко начинает теплее греть и так хочется подольше наслаждаться этим пробуждением. Латвийское культурно-развлекательное общество «Kolizej» подготовило прекрасный сюрприз для мальчиков и девочек, а также их родителей, чтобы эта весна вам запомнилась надолго – музыкальный спектакль «Тролли Лэнд. Волшебные стрелы.»   Вы думаете, что всё знаете о жизни троллей и вряд ли у них может произойти что-нибудь интересное. Вы ошибаетесь, и мы хотим рассказать одну из историй, которая могла бы произойти с каждым из вас, но произошла с главными героями – Розочкой и Цветаном.

Тролли Лэнд – это замечательное место, где проживают разные тролли, кого-то из них вы, наверняка, знаете, но мы обещаем, что вас ожидают новые незабываемые знакомства с этими потешными существами. Танцы, песни, юмор и другие сюрпризы в истории о любви и дружбе, выборе своего жизненного пути, взаимопомощи и волшебных стрелах – и всё это «Тролли Лэнд. Волшебные стрелы.»

В спектакле заняты актёры рижских театров.

Возрастное ограничение 3+.