KULTŪRAS Notikums

12.08.2023

Līnijdeju festivāls. VASARAS IZSKAŅĀ.

  • Nacionālais botāniskais dārzs,
  • 12.08.2023
  • 12:00

Līnijdeju festivāls “Vasaras izskaņā”.

Līnijdeju festivāls Nacionālajā botāniskajā dārzā jau ir kļuvis par tradīciju, kas notiek ik gadus augusta otrajā sestdienā. Katru reizi tas sapulcina ļoti daudz līnijdejotāju no visiem Latvijas novadiem.

Pirmais līnijdejotāju festivāls Salaspilī notika 2013. gada jūlijā, tieši vasaras vidū. Tad kolektīvi sabrauca kopā, lai izdejotu līnijdejas latviešu kantri mūzikas skaņās.

Ar katru gadu pasākums kļuva populārāks un kuplāks. Pagājušo vasaru tas pulcināja 30 kolektīvus ar 214 līnijdejotājiem  no dažādiem Latvijas nostūriem: Rīgas , Jūrmalas, Aizkraukles, Viļāniem, Varakļāniem, Valgundes, Saldus, Līvāniem, Ērgļiem, Zaubes, Talsiem, Spāres, Līvāniem, Kokneses u.c.

Arī šogad ar lielu nepacietību dejotāji gaida šo pasākumu, uz kuru tiek aicināti arī skatītāji, kas var pievienoties deju soļiem un izdziedāt populārākās latviešu dziesmas.

Ieejas maksa saskaņā ar Nacionālā botāniskā dārza cenrādi.

______________________

Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.