KULTŪRAS Notikums

17.02.2024

KORA “ELPA” UN DRAUGU KONCERTS “MĪLESTĪBAS PASTKARTE”

  • k/n, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 17.02.2024
  • 18:00
MĪLESTĪBAS PASTKARTE
Mīlestības pastkarte. Cik bieži mēs šodien rakstām viens otram mīlestības vēstules vai mīlas dzeju? Varbūt bieži iztiekam tikai ar mīlestības īsziņu? Varbūt tikai ātra buča uz vaiga? Jā, latvietis ir tāds, vairāk ierāvies sevī, viņš nav mudīgs uz jūtu atklāšanu, taču pavasaris bieži tuvojas ar tauriņiem vēderā, ar ilgošanos pēc romantisma, maiguma.
Tāpēc jauktais koris Elpa kopā ar saviem draugiem – kamerkori Austrums, Rīgas latviešu biedrības kori un pūtēju orķestri Salaspils, 17. februārī plkst. 18.00 lasīs kopā ar jums mīlestības vēstules, gremdēsies latviešu un ārzemju komponistu mīlas melodijās, atverot sirdi mīlestībai un pavasarim!
Ieeja brīva.
_____________________
Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.