KULTŪRAS Notikums

01.03.2020

Jestrā Masļeņica Salaspilī

  • Salaspils sporta nams, Smilšu iela 1, Salaspils
  • 01.03.2020
  • 13:00
1. martā plkst. 13.00 pie Salaspils sporta nams notiks tradicionālā Masļeņicas svinēšana.
 
Ik gadu Salaspilī, ievērojot senās slāvu tradīcijas, krāšņi tiek atzīmēta Masļeņica jeb ziemas pavadīšanas un pavasara sagaidīšanas svētki.
 

Apmeklētājiem tiks piedāvāta svētku izklaides programma ar spēlēm, rotaļām un dančiem visai ģimenei.

????Izjādes ar zirgiem kopā ar Biedrība De Santo (maksas).

???? Uz skatuves ar saviem priekšnesumiem svētku apmeklētājus priecēs mūsu pašu kolektīvi – vokālais ansamblis “Sunrise”, deju ansamblis DA “Karuselis” / ТА “Карусель” un krievu dziesmu ansamblis “Otrada”.

☑️Svētku kulminācijā, kā jau ierasts, tradicionālā lielās salmu lelles dedzināšana, kas simbolizē atvadīšanos no ziemas pirms sagaidām pavasari un sauli.

Pasākumu atbalsta Salaspils novada dome.
Ieeja bez maksas.

 

 
Pasākumu atbalsta Salaspils novada dome.
Ieeja bez maksas.
 
www.salaspilskultura.lv
 
________
 

Personas datu apstrādes pārzinis ir Salaspils kultūras nams, reģ. Nr. 90011556135, adrese: Līvzemes iela 7, Salaspils, Salaspils novads, LV – 2169, tālr.nr. 67941163, e-pasts: [email protected]. Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas par veikto personas datu apstrādi pieejama http://www.salaspils.lv/privatums-politika