KULTŪRAS Notikums

07.07.2019

Grupas SIGMA koncerts Daugavas muzejā

  • Daugavas muzejs, Doles sala, Salaspils
  • 07.07.2019
  • 16:00
  • 5.00 EUR — 5.00 EUR

Daugavas un vasaras vidū – 7.jūlija svētdienas pēcpusdienā, Doles salas Daugavas muzejā, tiksimies jau ceturtajā brīvdabas koncertā vēsturiskajā parkā!
Sigma ir latviešu indīroka grupa, kas pastāv kopš 2005. gada. Tās sastāvā ir Jānis Ozoliņš (balss, taustiņinstrumenti), Kaspars Lastovskis (basģitāra) un Uģis Eihvalds (sitamie instrumenti). Debijas albums “Sazaroto taku dārzs” nāca klajā 2015. gadā un ieguva Mūzikas ierakstu Gada balvu “Zelta mikrofons” kā Labākais alternatīvais un indie albums. 2018. gadā grupa izdeva albumu “Mitoloģijas”, kurā iekļautas 10 dziesmas, kuru pamatā ir ievērojamu latviešu autoru – Kārļa Vērdiņa, Ulda Bērziņa, Annas Auziņas, Ingas Gailes, Marta Pujāta, Ineses Zanderes un Jāņa Rokpeļņa – dzejoļi. Albuma stīgu aranžējumu autors ir komponists Platons Buravickis, ierakstā piedalījies stīgu kvartets „EVVEntus”. Albums „Mitoloģijas” nominēts Austras balvai, kā arī „Zelta mikrofonam” nominācijās „Alternatīvās vai indie mūzikas albums” un „Gada albums”.

Arī šogad aicinām apmeklētājus izmantot iespēju doties veloceļojumā pa Doles salu pirms koncerta, kā arī ņemt līdzi segas un pledus ērtākai sēdēšanai!

Ieeja koncertā: 5 Eur (biļetes nopērkamas uz vietas pirms koncerta).

Rīko: Daugavas muzejs