KULTŪRAS Notikums

06.08.2021

Grupa “Simple Man” un DJ Miami

  • Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzs, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 06.08.2021
  • 19:0023:00
  • 5.00 EUR
Jaudīgs vasaras koncerts Salaspilī

Grupa Simple Man un DJ Miami aicina pavadīt šo piektdienas vakaru kopā!
Rokmūzikas koncerts ar popmūzikas DJ pie pults, tas ir lielisks savienojums!

Liec datumu kalendārā un tiekamies!

Band Simple man
DJ miami

* Biļetes varēsi iegādāties Salaspils kultūras nama kasē.

* Ienākšana koncertā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:
  • vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevria” (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevria” otrās devas saņemšanas);
  • pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.
* Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta.

* Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

* Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika