KULTŪRAS Notikums

25.09.2020

Festivāls “KARTUPEĻPALMA 57” DZĪVE TURPINĀS

  • Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzs, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 25.09.2020
  • 18:3023:00
  • 15.00 EUR
25.septembrī Salaspilī, festivālā “Kartupeļpalma 57” Dzīve turpinās, kuru organizē “Salaspils Kultūra” sadarbībā ar Uldi Rudaku, uzstāties mūsu pašu grupas “Dzeltenie Pastnieki” un “Pienvedēja Piedzīvojumi”, meiteņu trio “shishi” no Lietuvas un balss improvizatore “eleOnora” no Igaunijas duetā ar ar grupas “Nikto” līderi – ģitāristu, dziedātāju un trompetistu – Aleksandru Aleksandrovu. Šogad festivāls ir kļuvis starptautisks, bet, ņemot vērā valstī joprojām pastāvošos ierobežojumus, tas būs īsāks, uz vienas skatuves un ar sēdvietām, lai tiktu ievērota noteiktā distance.
“Kartupeļpalma” aizsākās 2018. gadā Salaspilī kā ikgadējs vienas dienas mūzikas festivāls, kur programma tika veidota, izvirzot par prioritāti piedāvājuma kvalitāti un oriģinālitāti, nevis popularitātes kritērijus. Festivāla programmu veido mūzikas žurnālists un vēsturnieks, latviešu rokmūzikas vēsturei veltītās autobiogrāfiskās grāmatas “Rokupācija” autors, visu laiku labākajiem latviešu mūzikas albumiem veltītā Radio NABA raidījuma “Zibens Pa Dibenu” vadītājs un melomāns Uldis Rudaks, kurš regulāri arī publiski atskaņo mūziku no savas vinila plašu kolekcijas kā dīdžejs dažādās Latvijas vietās un arī ārvalstīs.
INFORMĒJAM
Biļetes cena iepriekšpārdošanā līdz 24.09 (ieskaitot) 15 EUR, bet pasākuma dienā uz vietas k/n “Rīgava” kasēs 20 EUR (iespējami tikai skaidras naudas darījumi).

*Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika