KULTŪRAS Notikums

01.09.2022

Diena bērniem un jauniešiem “Atpakaļ uz skolu”

  • Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzs, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 01.09.2022
  • 15:00
  • 0.00 EUR
 Nu ko, 1. septembris jau tulīt klāt!
Atkal satikšanās prieks ar draugiem, klasesbiedriem un gatavošanās jaunajam mācību gadam.  BET lai pirmā skolas/ bērnudārza dienu padarītu īpašāku, aicinam bērnu un jauniešus uz īpaši viņiem veidotu pasākumu “Atpakaļ uz skolu”!


 No 15:00 – 16:30 koncertprogramma jauniešiem, kurā uzstāsies:
 Rolands Če – ir latviešu mūziķis, reperis un producents. Izlaidis vairākus soloprojektus, kā arī piedalījies kopprojektos «Siera Plate» ar xantikvariātu un «Banda» ar New Wavy. Kopš 2020. gada ir izdevniecības «Univesal Music Group» mākslinieks.
VIŅA – ir ekspresīva, bezbailīga un daudzpusīga mūziķe, kas profesionāli uz mūzikas skatuves darbojas no 2015. gada. Viņa līdz šim izdevusi divus studijas solo albumus un vienu EP kopā ar grupu «Bandmaster». Visas trīs ieraksti saņēmuši Mūzikas ierakstu gada balvu «Zelta mikrofons», tos varējuši novērtēt arī klausītāji lielākajās Latvijas pilsētās un festivālos, kā arī ārzemēs.
 No 18:00 – 19:30 profesionālā teātra izrāde bērniem “Lāča Andreja stunda”
Šīs interaktīvās pasakas laikā bērni iepazīstas ar Imanta Ziedoņa muzeja talismanu lāci Andreju Upīti, uzzina faktus par dzejnieku, dabu, pārbauda matemātikas zināšanas un ritma izjūta, dziedot līdzi dziesmām, īpaši Lāča Andreja dziesmai, ko sacerējis Renārs Kaupers un Kaspars Zemītis. Tiks atdzīvināti Imanta Ziedoņa pasaku tēli Kroko un Suns Funs, kuri mudinās bērnus līdzdarboties stāsta veidošanā, lai katru reizi tas izvērstos nedaudz citāds.

IEEJA BRĪVA

 

 Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.