KULTŪRAS Notikums

17.11.2019

“Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās”

  • K/n Rīgava, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 17.11.2019
  • 15:0017.00

Ar ovācijām skatītāji novērtē izrādi “Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās” visā Latvijā. Salaspilī muzikālo izrādi varēs redzēt 17. novembrī plkst.15.00 k/n “Rīgava”.

Režisors – Valdis Lūriņš.

Lomās: Mārtiņš Egliens, Ieva Sutugova, Mārtiņš Brūveris, Inita Sondore, Ginta Krievkalna, Rolands Beķeris, Marģers Eglinskis.

Tikko kā notikušajās izrādēs Rīgā un tās tuvumā skatītāji ar stāvovācijām juta līdzi “Čikāgas piecīšu” uzvedumam. Un tā tas notiek visās pilsētās – kad aplausi nemitējas skanēt jau ilgāk nekā minūti, Alberta Legzdiņa lomas atveidotājam Mārtiņam Eglienam ir jāklusina skatītāji, lai varētu turpināt izrādi. Ir ļoti liels prieks un gandarījums visiem izrādes dalībniekiem un, protams, skatītājiem. Tas ir liels notikums un emocionāls baudījums, pateicoties “Čikāgas piecīšu” skaistajām dziesmām un muzikālo aktieru, dziedātāju talantīgajam izpildījumam. Izrādes izskaņā, kad notiek sadziedāšanās, piedalās arī jaunie talantīgie dziedātāji no Salaspils – vokālais ansamblis “Fantāzija” (dalībnieku vecums 5–9 gadi) Ingas Treibahas vadībā. “Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās” ir muzikāla vīzija izrādē, kurā populāri aktieri un dziedātāji ar sirsnību un lielu pietāti rāda, kādi bija un kādi varēja būt “Čikāgas piecīši”, kad viņi uzsāka savu muzikālo darbību. Izrādes pamatā ir Alberta Legzdiņa atmiņu stāstījumi no grāmatas “Čikāgas piecīšu piedzīvojumi” un “Čikāgas piecīšu” populārākās dziesmas.

 

Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.