KULTŪRAS Notikums

21.10.2019

Ceļā uz Meksiku. JDK “Ūsiņš” koncerts.

  • k/n Rīgava, Līvzemes iela 7, Salaspils
  • 21.10.2019
  • 20.0021.00
  • 0.00 EUR

Ilgi lolots, garos mēģinājumos slīpēts un beidzot sagaidīts – Ūsiņa lielais Meksikas piedzīvojums ir klāt!
Pirms trim gadiem – 2016. gadā – jauniešu deju kolektīvs “Ūsiņš” piepildīja sapni un kopā devās uz saules apspīdēto, karstasinīgo Meksiku.
Šo trīs gadu laikā dejotāju sastāvs ir ievērojami mainījies, deju māksla ir gājusi līdzi laikam un horeogrāfija ir kļuvusi sarežģītāka un dvēseli skarošāka.
Pirms pusotra gada dejotāji kopīgi nolēma – daži jau otro, daudzi pirmo, taču visi kopā vēl reizi oktobra beigās dosies uz tekilas un burito dzimteni, izdejot Latvijas rudeni un uzņemt saules enerģiju tā, lai pietiek garajai ziemai Latvijā!

Kopumā Meksikā tiks pavadītas divas nedēļas, kuru laikā iecerēts apceļot piecas lielas pilsētas – Verakrusu, Mehiko, Tlakskalu, Kampeči un Jukatanu –, kurās tiks sniegti kopumā desmit koncerti. Īpaši šim braucienam ir sagatavota trīsdaļīga koncertprogramma, kas ilgst 70 minūtes.

Pirms doties ceļā “Ūsiņš” vēlas šo programmu vēl reizi izdejot un atrādīt arī mājiniekiem.
Dejotāji aicina uz koncertu “Ceļā uz Meksiku”, kas notiks 21.oktobrī plkst.20.00, k/n “Rīgava”.

Ļausimies deju priekam, vēlēsim raitu deju soli un pavadīsim JDK ” Ūsiņš” garajā ceļā uz Meksiku!

Ieeja brīva.

Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika.