Jauktais koris Lōja

Dziedi

Diriģents: Ģirts Gailītis

Kormeistars: Austris Kalniņš

Lōja – tulkojot no līvu valodas “laiva” – lībiešiem vienmēr ir bijusi kā nerimtīgas kustības, darba vietas un rīka, kā māju simbols, tas ir jēdziens, bez kura nav iedomājama dzīve Daugavas krastā.

Koris “Lōja” dibināts 2007.gada oktobrī. Neskatoties uz relatīvi īso pastāvēšanas laiku, tas jau ir ieņēmis nozīmīgu vietu Latvijas kultūras dzīvē. Kā īpašu lomu koris ir izvēlējies līvu kora mūzikas, valodas un tradīciju izpēti un popularizēšanu, dalībnieki paši mācās šūt zābaciņus, ceļot, veidot krāšņas rotas un galvas segas.

Mums ir prieks, ka ar savu rosīšanos esam arī Salaspils vārdu daudzinājuši tuvu un tālu, lepojušies ar savām saknēm un novada kultūrvēsturiskajām bagātībām, ieminuši jaunas takas un rādījuši šo ceļu arī citiem!

Turpinot savu aktīvo darbību un arī gatavošanos lielajiem Dziesmu svētkiem, koris “Lōja” aicina savā pulkā gudras, atraktīvas un piedzīvojumu kāras personības! Savus jaunos draugus un dziedātājus gaidīsim uz iepazīšanos un noklausīšanos 2., 6., 9. un 13.septembrī plkst.18.30 k/n “Rīgava” 26.telpā.
Līdzi jāņem smaids un balss!
Tiekamies jau drīz!

 

Mēģinājumi notiek k/n "Rīgava" 26.telpā

otrdienās/piektdienās
plkst. 19:00 – 21:00

Tālrunis uzziņām: 20249837