KULTŪRAS JAUNUMI

04.08. 2021

Aicinām tirgotājus un amatniekus piedalīties Salaspils novada svētkos

Šogad 4.septembrī, Nacionālajā Botāniskajā dārzā norisināsies Salaspils novada svētki – 835 gadi kopš Salaspils (Holme) minēta rakstos. Aicinām ikvienu interesentu pieteikties tirdzniecībai svētku norises vietā. 

  • Pieteikšanās sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem un bezalkoholisko/ alkoholisko dzērienu tirgotajiem

Lūgums iepazīties ar tirdzniecības nolikumu Salaspils novada svētkos:  NOLIKUMS
Pieteikuma veidlapa: VEIDLAPA

Pieteikuma dokumentus dalībai svētkos līdz 2021.gada 18.augusta plkst. 13.00 nepieciešams iesūtīt ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu info@salaspilskultura.lv vai nosūtīt ar pasta starpniecību, norādot adresātu – Salaspils novada pašvaldības iestāde  “SALASPILS KULTŪRAS NAMS” Līvzemes iela 7, Salaspils novads, LV-2169.

  • Pieteikšanās amatnieku tirdziņam

“Amatnieku tirdziņā” var pieteikties TIKAI tirgotāji, kuriem NAV nepieciešams elektrības pieslēgums. Dalībnieku skaits ir ierobežots un, izvērtējot pieteikumus, priekšroka tiks dota Salaspils novada un citu tuvāko Pierīgas novadu amatniekiem, kā arī tiks izvērtēta piedāvājuma klāsta dažādība un kvalitāte, lai veicinātu daudzveidīgu, augstvērtīgu un tematisku produktu pieejamību tirdziņā. Saskaņā ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem dalība “Amatnieku tirdziņā” iespējama tikai dalībniekiem, kuriem ir sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts vai sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts (uzrādot personu apliecinošu dokumentu – ID karti vai pasi).

Par tirdzniecības iespēju “Amatnieku tirdziņā” Salaspils novada svētkos,  lūgums sazināties ar Salaspils novada Tūrisma informācijas centru pa e-pastu: jana.freimane@salaspils.lv  līdz 2021.gada 26.augusta plkst. 13.00.