KULTŪRAS JAUNUMI

25.03. 2022

Aicinām tirgotājus un amatniekus piedalīties Salaspils novada svētkos 2022

Šogad 28.maijā, Nacionālajā Botāniskajā dārzā norisināsies Salaspils novada svētki 2022. Aicinām ikvienu interesentu pieteikties tirdzniecībai svētku norises vietā. 

  • Pieteikšanās sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem:

Lūgums iepazīties ar tirdzniecības nolikumu Salaspils novada svētkos:  NOLIKUMS
Pieteikuma veidlapa: VEIDLAPA

Pieteikuma dokumentus dalībai svētkos līdz 2022.gada 10.aprīļa plkst. 18.00 nepieciešams iesūtīt ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu [email protected] vai nosūtīt ar pasta starpniecību, norādot adresātu – Salaspils novada pašvaldības iestāde  “SALASPILS KULTŪRAS NAMS” Līvzemes iela 7, Salaspils novads, LV-2169.

  • Pieteikšanās bezalkoholisko un alkoholisko dzērienu tirgotājiem:

Lūgums iepazīties ar tirdzniecības nolikumu Salaspils novada svētkos:  NOLIKUMS
Pieteikuma veidlapa: VEIDLAPA

Pieteikuma dokumentus dalībai svētkos līdz 2022.gada 10.aprīļa plkst. 18.00 nepieciešams iesūtīt ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu [email protected] vai nosūtīt ar pasta starpniecību, norādot adresātu – Salaspils novada pašvaldības iestāde  “SALASPILS KULTŪRAS NAMS” Līvzemes iela 7, Salaspils novads, LV-2169.

  • Pieteikšanās amatnieku tirdziņam

“Amatnieku tirdziņā” var pieteikties TIKAI tirgotāji, kuriem NAV nepieciešams elektrības pieslēgums. Dalībnieku skaits ir ierobežots un, izvērtējot pieteikumus, priekšroka tiks dota Salaspils novada un citu tuvāko Pierīgas novadu amatniekiem, kā arī tiks izvērtēta piedāvājuma klāsta dažādība un kvalitāte, lai veicinātu daudzveidīgu, augstvērtīgu un tematisku produktu pieejamību tirdziņā.

Par tirdzniecības iespēju “Amatnieku tirdziņā” Salaspils novada svētkos,  lūgums sazināties ar Salaspils novada Tūrisma informācijas centru pa e-pastu: [email protected]  līdz 2022.gada 24.aprīlim plkst. 17.00.