KULTŪRAS JAUNUMI

20.08. 2019

13.Starptautiskā jaunatnes cirka festivāls “Brīnumu pilna pasaule”

Laikmetīgi un fantastiski! Tā  varam raksturot  13.Starptautiskā jaunatnes cirka festivāla “Brīnumu pilna pasaule” gaidāmās A un B izrādes, kas pirmoreiz  notiks Salaspilī uz kultūras nama “Rīgava” skatuves.  Festivāla izrādes – tās ir aizraujošs konkurss par augstāko balvu  – “Skatītāju simpātija”. Šo balvu noteiks skatītāju skaļie aplausi un  vērtējuma balsis. Divas izrādes  24.augustā pulksten 12 un 18. Katra no tām absolūti atšķirīga. Tikai  noskatoties abas, iespējams gūt pilnu iespaidu par mūsdienu cirka pasaules sasniegumiem un iespējām. Jaunie mākslinieki pārstāv Latviju, Lietuvu, Baltkrieviju, Krieviju, Ukrainu…, kopā 13 cirka skolas un studijas.  Starp tiem – gan plašas amplitūdas dažādu akrobātikas žanru pārstāvji,  gan žonglieri, ekvilibristi, gan, protams, gaisa vingrotājas, gan  pārsteidzošie jaunie klaunādes talanti! Starp konkursa dalībniekiem  arī Salaspils cirka studijas “ARLEKĪNS” audzēkņi!

Katra no izrādēm tiek plānota divu stundu gara ar starpbrīdi. Izrādes domātas visiem bez vecuma un valodas ierobežojuma. Ir tikai emocijas.

Biļešu cenas sēdvietām -5 eiro.
Biļete paredzēta visiem sākot no 4 gadu vecuma.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:

  • varat tikt fotografēts un filmēts;
  • Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.